D. G. Reese
'50
Wilbur C. Redwine
'51
James R. Land
'53
Joe L. Williams
'56
Clarence A. Ridge
'58
Jerry W. Pittman
'58
F. A. McDonald
'58
Lewis A. Gray
'58
K. L. Ernst
'60
John E. Hughes
'63
Michael B. McCauley
'64
Robert M. Bryan
'64
John M. Peacock
'65
Charles Barker
'67
William B. Martin
'67
Michael R. Sharp
'67
Ralph G. Kemp
'67
William J. Rainer
'68
Mark L. Stockton
'68
Billy E. Hunt
'69
Charles L. Tennyson
'69
P. T. Mann
'69
H. K. Atwood
'69
Robert E. Smith
'71
David B. Morris
'71
Carl V. Sears
'71
G. S. Parrott
'71
David W. Simpson
'71
W. B. Phelps
'72
James S. Logan
'72
Leslie A. Speck
'72
Noel V. Wood
'73
John W. Goodwin
'73
Donald C. Taylor
'74
Edwin T. McBirney
'74
James T. Gerster
'74
Stephen S. Brown
'74
Lane Wedgeworth
'74
Thomas R. Larson
'75
Ronald G. Collins
'75
Kirke S. Meeks
'76
Matthew F. Avery
'76
Marcus C. Powell
'76
Peter C. McLees
'77
John S. Salisbury
'77
Ernest J. Jauregui
'77
Mitchell F. Walker
'77
Jeffrey C. Dahmer
'78
James D. Jones
'78
Daryl L. Bailey
'78
Jeremiah E. Smith
'78
George T. Roberts
'78
Charles R. McBride
'79
Frank Jones
'79
Mark S. Rae
'79
Mark E. Voss
'80
Stephen D. Kelly
'80
William W. Ryan
'80
Jonathan S. Fisher
'81
F. L. White
'81
Mark D. Little
'82
Peter S. Mottek
'82
Randall B. Tolley
'83
Brian S. Schutjer
'85
N. C. Olson
'86
William J. Mangan
'86
Ronald A. Panici
'87
Carlos A. Smith
'88
Thomas T. Coon
'90
Gregory C. Moore
'90
Ricardo Albarran
'90
Ricardo D. de la Cabada
'92
A. S. Fernandes
'92
Lowell Lu
'93
Travis J. Garner
'95
Frederick H. Wellington
'96
Matthew C. Rodgers
'97
William G. Carter
'97
John C. Dressendorfer
'99
Nicholas D. Mestriner
'02
James J. Kerley
'03
Nick K. Osborn
'04
William F. Scott
'04
Bryan F. St. Eve
'04
Robert P. Gessinger
'05
John W. Couins
'05
Clark H. Bacon
'06
Dusty Baker
'07
James Gardner
'08
Chase D. Perkins
'08
David Stitt
'09
Fielding Graham
'09
Kyle Sullivan
'10
Robert Hayden
'10
Alexander Shafnitz
'12
Charles Sonnenberg
'12
Ryan Aschenbach
'13
John Schloemer
'15
Wilson Vaughan
'15
David Nelson
'16
Jett A. Saponaro
'16
Jack D. Silberman
'16
Arthur E. Gordon
'16
John A. Griffith
'16
Nicholas Osborn
'16
Ryland Hudack
'17
Mikial Dylan Onu II
'20
Vance Thomas Perkins
'20
Matthew Nichols
'21
Preston Elliot Kuhl
'21
Brady Brown
'22
Austin Reed
Lance Wicker